Vítejte na stránkách Cukrárny Poctivka

Poctivka není vůbec klasická cukrárna jak ji znáte. Na své si přijdou i milovnící mléčných výrobků z několika různých farem kravské, ovčí i kozí, na víkend vždy čerstvé výborné uzeniny ze Seletic.  Veškeré dorty a zákusky si pečeme sami a to výhradně ze základních surovin jako jsou mouka, máslo, vejce, ... Zásadně nepoužíváme žádné připravené směsi.  Rádi vám uvaříme čerstvě praženou kávu od Mamacoffee, poctivou 60% horkou čokoládu nebo vyzkoušejte některou z mnoha chutí pečených čajů. Rádi se staneme pravidelnou zastávkou vašich nedělních procházek, stejně tak jako Vaším dodavatelem poctivých dobrot z vybraných farem v širokém okolí. Naší zásadou je nabídnout Vám to, co se nebojíme dát našim dětem.

Najdete nás na rohu ulic: Zborovská a Hrnčířská, Pokud pojedete ulicí Zborovská směrem na vodárnu, jsme v rohovém rodinném domě po levé ruce.

Novinky

Točíme skvělou zmrzlinu

14.04.2015 15:32
Zmrzlinové osvěžení v Poctivce. Tento týden točíme Čokoláda -Vanilka. Smetanová zmrzlina české výroby bez konzervantů a barviv. Malá za 15,- velká za 20,- 

Velikonoční pondělí

05.04.2015 10:11
Na Velikonoční pondělí OTEVŘENO 15:00 - 18:00 Těšíme se na Vaši návštěvu.
<< 1 | 2 | 3 | 4

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací. (77)
78%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (22)
22%

Celkový počet hlasů: 99